Wrestling fun forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling fun forum

wwe - tna - roh - raw - smackdown
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  PartneřiPartneři  

 

 Logo každý měsíc jiné

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Big Smoke
Mickie
Mickie
Big Smoke


Po?et p?ísp?vk? : 486
Join date : 22. 12. 07
Age : 30

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Logo každý měsíc jiné Left_bar_bleue1/1Logo každý měsíc jiné Empty_bar_bleue  (1/1)

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 10:46 pm

napadlo mě že by logo fórum bylo každý měsíc jiný že by se dala taková soutěž jako je gfx a tam by se vybíralo jako v gfx a pak zase příští měsíc by ten kdo vyhrál minule nemohl soutěžit a jak by uběhl další měsíc tak ten kdo vyhrál jako první a ten potom tak ten první by mohl zase soutěžit a ten druhý zas ne co na to řikáte
Návrat nahoru Goto down
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 8:51 am

no tak napad to je dobrej Twisted Evil a jeste kdo by se toho ujal bud ten kdo to vymyslel Smile nebo jako v gfx havlajs a ichhabewwe Smile
Návrat nahoru Goto down
chaser
Simply Phenomenal
Simply Phenomenal
chaser


Po?et p?ísp?vk? : 1954
Join date : 26. 04. 08
Age : 31
Location : Košice

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Logo každý měsíc jiné Left_bar_bleue10/10Logo každý měsíc jiné Empty_bar_bleue  (10/10)

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 8:57 am

napad to je urcite dobry a ja by som nieco skusal Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.bwf.estranky.cz
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Logo každý měsíc jiné Left_bar_bleue99999/99999Logo každý měsíc jiné Empty_bar_bleue  (99999/99999)

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:30 pm

No,nápad to nejni špatný,ale zajímalo by mě kdo by to do toho všechno šel.Forum je teď strašně mrtvé... kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
Big Smoke
Mickie
Mickie
Big Smoke


Po?et p?ísp?vk? : 486
Join date : 22. 12. 07
Age : 30

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Logo každý měsíc jiné Left_bar_bleue1/1Logo každý měsíc jiné Empty_bar_bleue  (1/1)

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 3:56 pm

Goja napsal:
No,nápad to nejni špatný,ale zajímalo by mě kdo by to do toho všechno šel.Forum je teď strašně mrtvé... kane
Jjá vím že fórum je ted mrtvé proto sem to navrhl aby se to rozhejbalo
Návrat nahoru Goto down
IchHabeWWE
SKAUTÍK
SKAUTÍK
IchHabeWWE


Po?et p?ísp?vk? : 762
Join date : 30. 04. 08
Age : 31

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 4:05 pm

No těďka jsou tady tři minimálně konkurence schopná fóra, a výtězí CZSK...
tohle je důvod, proč je tady tak mrtvo...abych řekl pravdu, tak těďka taky chdoím hlavně na CZSK na streamy, nebo na naše nový, když jsou tam streamy víc......
Já bych se toho klidně ujal, ale chtělo by to rozpis kdo všechno bude v to, to dělat....zbytek už by podle mně nebyl problém...
Návrat nahoru Goto down
Big Smoke
Mickie
Mickie
Big Smoke


Po?et p?ísp?vk? : 486
Join date : 22. 12. 07
Age : 30

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Logo každý měsíc jiné Left_bar_bleue1/1Logo každý měsíc jiné Empty_bar_bleue  (1/1)

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 4:22 pm

no já bych se rozhodně zúčastnil a chaser taky a ty podle mě taky i miky podle mě a to by stačilo ne? scratch
Návrat nahoru Goto down
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Logo každý měsíc jiné Left_bar_bleue99999/99999Logo každý měsíc jiné Empty_bar_bleue  (99999/99999)

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 5:16 pm

Big Smoke napsal:
Goja napsal:
No,nápad to nejni špatný,ale zajímalo by mě kdo by to do toho všechno šel.Forum je teď strašně mrtvé... kane
Jjá vím že fórum je ted mrtvé proto sem to navrhl aby se to rozhejbalo
Tak to pochybuju že to tímhle rozhejbáš... kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
Big Smoke
Mickie
Mickie
Big Smoke


Po?et p?ísp?vk? : 486
Join date : 22. 12. 07
Age : 30

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Logo každý měsíc jiné Left_bar_bleue1/1Logo každý měsíc jiné Empty_bar_bleue  (1/1)

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 5:17 pm

Goja napsal:
Big Smoke napsal:
Goja napsal:
No,nápad to nejni špatný,ale zajímalo by mě kdo by to do toho všechno šel.Forum je teď strašně mrtvé... kane
Jjá vím že fórum je ted mrtvé proto sem to navrhl aby se to rozhejbalo
Tak to pochybuju že to tímhle rozhejbáš... kane
tak lepší dělat něco než nic taky že
Návrat nahoru Goto down
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Logo každý měsíc jiné Left_bar_bleue99999/99999Logo každý měsíc jiné Empty_bar_bleue  (99999/99999)

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 5:21 pm

Big Smoke napsal:
Goja napsal:
Big Smoke napsal:
Goja napsal:
No,nápad to nejni špatný,ale zajímalo by mě kdo by to do toho všechno šel.Forum je teď strašně mrtvé... kane
Jjá vím že fórum je ted mrtvé proto sem to navrhl aby se to rozhejbalo
Tak to pochybuju že to tímhle rozhejbáš... kane
tak lepší dělat něco než nic taky že
Ano to je pravda,ale rozhýbe se tím jen jeden topic.Je dobrý vidět,že normální uživatelé mají zájem o rozhýbání.Rozhodně lepší než když Srf řekně že chce rozhýbat forum věcí,kterou si pomocí uživatelů vydělává Rolling Eyes .... kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
IchHabeWWE
SKAUTÍK
SKAUTÍK
IchHabeWWE


Po?et p?ísp?vk? : 762
Join date : 30. 04. 08
Age : 31

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 7:34 pm

Goja napsal:
Big Smoke napsal:
Goja napsal:
Big Smoke napsal:
Goja napsal:
No,nápad to nejni špatný,ale zajímalo by mě kdo by to do toho všechno šel.Forum je teď strašně mrtvé... kane
Jjá vím že fórum je ted mrtvé proto sem to navrhl aby se to rozhejbalo
Tak to pochybuju že to tímhle rozhejbáš... kane
tak lepší dělat něco než nic taky že
Ano to je pravda,ale rozhýbe se tím jen jeden topic.Je dobrý vidět,že normální uživatelé mají zájem o rozhýbání.Rozhodně lepší než když Srf řekně že chce rozhýbat forum věcí,kterou si pomocí uživatelů vydělává Rolling Eyes .... kane
sis nemohl rejpnout co Very Happy
Ale jo, dobrá, chci potvrzení od všech, od Mikyho, od chasera...ať mám jistotu...a pojdem na to...
Návrat nahoru Goto down
Big Smoke
Mickie
Mickie
Big Smoke


Po?et p?ísp?vk? : 486
Join date : 22. 12. 07
Age : 30

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Logo každý měsíc jiné Left_bar_bleue1/1Logo každý měsíc jiné Empty_bar_bleue  (1/1)

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 7:37 pm

já to potvrzuju
Návrat nahoru Goto down
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 9:06 pm

taktéž potvrzuji Smile
Návrat nahoru Goto down
chaser
Simply Phenomenal
Simply Phenomenal
chaser


Po?et p?ísp?vk? : 1954
Join date : 26. 04. 08
Age : 31
Location : Košice

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Logo každý měsíc jiné Left_bar_bleue10/10Logo každý měsíc jiné Empty_bar_bleue  (10/10)

Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 11:02 pm

ja tiez potvrdzujem Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.bwf.estranky.cz
Sponsored content





Logo každý měsíc jiné Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logo každý měsíc jiné   Logo každý měsíc jiné Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Logo každý měsíc jiné
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jine fory (nazory)
» Logo by xXx619
» GFX WARS: Logo rush

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wrestling fun forum :: Ostatní :: K Fóru-
Přejdi na: