Wrestling fun forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling fun forum

wwe - tna - roh - raw - smackdown
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  PartneřiPartneři  

 

 Shafova tvorba

Goto down 
+4
Goja
Miky
chaser
Iverson
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Tmonik08




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 22. 05. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Shafova tvorba - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Shafova tvorba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

Shafova tvorba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shafova tvorba   Shafova tvorba - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 23, 2008 4:21 pm

IchHabeWWE napsal:
tak nechci vám kazit našeho "odborníka" ale právě jste skočily na špek největšímu špekounovy (jak řekl homer v Simpsnovejch)
tohle jsem našel na netu(pač se mi zdálo že jsem to někde viděl!
Shafova tvorba - Stránka 2 CM_Punk_Sig
Shafova tvorba - Stránka 2 Reymysteriobannercopiaqa9
Hlavně že zakryl pravé jména! pohoda

Já nemůžu uvěřit za falšování mnooo docela jsi mě Iversone a tak já jsem na nšem fóru jsem ti nechal udělit ban ip a pak ban emailu...nesnáším lidi co si o sobě mislí a podvádjí je to docela ubohé a směšné a myslím si ,že podvodem první dojem neuděláš možná tak zklameš mě jsi taky zklamal jen mezi námi není ti hamba kopírovat a pak to dávat na fórum aby ti všichni záviděli?... podle mě je to pěná sviňárna king ... a abych nezapoměl za podvody apod.:tě nikdo nebude mít rád ani tě nebude chtít mít za grafika
Návrat nahoru Goto down
chaser
Simply Phenomenal
Simply Phenomenal
chaser


Po?et p?ísp?vk? : 1954
Join date : 26. 04. 08
Age : 31
Location : Košice

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Shafova tvorba - Stránka 2 Left_bar_bleue10/10Shafova tvorba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/10)

Shafova tvorba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shafova tvorba   Shafova tvorba - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 23, 2008 4:44 pm

ale mna pobavilo jak tu pisal ze sa ospravedlnuje a uz to nikdy neurobil a robi to na kazdom fore kde sa dostane a je ako grafik Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.bwf.estranky.cz
Tmonik08




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 22. 05. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Shafova tvorba - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Shafova tvorba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

Shafova tvorba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shafova tvorba   Shafova tvorba - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 23, 2008 4:53 pm

chaser napsal:
ale mna pobavilo jak tu pisal ze sa ospravedlnuje a uz to nikdy neurobil a robi to na kazdom fore kde sa dostane a je ako grafik Laughing

Já se řídím hesla:S poctivostí nejdál dojdeš ale pochop mě nebylo moc dobře jak jsem zjistil,že podvádí já jsem si to o něm totiž nemyslel.
Návrat nahoru Goto down
chaser
Simply Phenomenal
Simply Phenomenal
chaser


Po?et p?ísp?vk? : 1954
Join date : 26. 04. 08
Age : 31
Location : Košice

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Shafova tvorba - Stránka 2 Left_bar_bleue10/10Shafova tvorba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/10)

Shafova tvorba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shafova tvorba   Shafova tvorba - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 23, 2008 4:58 pm

Tmonik08 napsal:
chaser napsal:
ale mna pobavilo jak tu pisal ze sa ospravedlnuje a uz to nikdy neurobil a robi to na kazdom fore kde sa dostane a je ako grafik Laughing

Já se řídím hesla:S poctivostí nejdál dojdeš ale pochop mě nebylo moc dobře jak jsem zjistil,že podvádí já jsem si to o něm totiž nemyslel.
ved ja tiez nie az ked mi spravil ten sig tak mi to zacalo byt podozrive preco je tam moj nick cez stvrtinu sig
Návrat nahoru Goto down
http://www.bwf.estranky.cz
IchHabeWWE
SKAUTÍK
SKAUTÍK
IchHabeWWE


Po?et p?ísp?vk? : 762
Join date : 30. 04. 08
Age : 31

Shafova tvorba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shafova tvorba   Shafova tvorba - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 23, 2008 5:10 pm

Tak nejhorší není že tojhle dělal na každým foru (to je spíš usměvný že se na to prakticy nidke nepřišlo), ale spíš to, že taký lehký blbosti (povětšinou) který se dají vytvořit v pár minutých (až na toho CM Punka, kterej byl těžší) pohoda
Návrat nahoru Goto down
Tmonik08




Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 22. 05. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Shafova tvorba - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Shafova tvorba - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

Shafova tvorba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shafova tvorba   Shafova tvorba - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 23, 2008 5:42 pm

Nechápu jak člověk může být ta najivní a myslet si,že se to snad nezjistí....už to ví docela hodně lidí...mě o tom taky upozornily abych mu dal nějaký trest.
Návrat nahoru Goto down
Rhyno313

Rhyno313


Po?et p?ísp?vk? : 24
Join date : 04. 02. 09
Location : Česko,Brno

Shafova tvorba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shafova tvorba   Shafova tvorba - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 12:55 am

[quote="Iverson"][quote="Miky"][quote="Iverson"]obidvaja nemate zaco dakovat[/quote]
ale jo mame... Smile[/quote]tak dobre ako myslis.ale pre mna to bola hracka[/quote]



no taky ne ze lol! Mad Evil or Very Mad ??????? kdyz to kopirujes kick your ass afro
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shafova tvorba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shafova tvorba   Shafova tvorba - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Shafova tvorba
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Chaserova tvorba
» Tvorba IchHabeWWE
» Gojova Tvorba
» Mikyho tvorba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wrestling fun forum :: Ostatní :: Vaše tvorba-
Přejdi na: