Wrestling fun forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling fun forum

wwe - tna - roh - raw - smackdown
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  PartneřiPartneři  

 

 Online liga na nhl08

Goto down 
+2
chaser
Iverson
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Firebird
Paranormal Phenomen
Paranormal Phenomen
Firebird


Po?et p?ísp?vk? : 457
Join date : 03. 01. 08
Age : 32
Location : Povazska bystrica

Online liga na nhl08 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Online liga na nhl08   Online liga na nhl08 - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 22, 2008 9:34 pm

Miky napsal:
chaser napsal:
Firebird napsal:
Frajer ...... Very Happy mna tie nhl už nudia stale je to otom istom dufam že 09 bude viac noviniek ale to som si myslel aj o 07 a 08 a bolo to iste ako 06.
tak 06 som hral iba demo a 07 a 08 su podla mna uplne rovnake len menu ma iny design Laughing dokonca aj cesky komentar je rovnako jak v 07 na hovno Very Happy
o tech komentatorech mi ani nemluv Very Happy:D:D
dam priklad: Very Happy
Hraju a vedu 4:3 oni odvalaj brankare a ja jim ujedu a dam gol do prazdny brany a komentatoři:toto byla paradni strela brankar nemel snaci ji chytit Very Happy:D a tovyhle kydy Very Happy


To bolo huste lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.paranormalzone.estranky.cz
chaser
Simply Phenomenal
Simply Phenomenal
chaser


Po?et p?ísp?vk? : 1954
Join date : 26. 04. 08
Age : 31
Location : Košice

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Online liga na nhl08 - Stránka 2 Left_bar_bleue10/10Online liga na nhl08 - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/10)

Online liga na nhl08 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Online liga na nhl08   Online liga na nhl08 - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 22, 2008 9:36 pm

Miky napsal:
chaser napsal:
Firebird napsal:
Frajer ...... Very Happy mna tie nhl už nudia stale je to otom istom dufam že 09 bude viac noviniek ale to som si myslel aj o 07 a 08 a bolo to iste ako 06.
tak 06 som hral iba demo a 07 a 08 su podla mna uplne rovnake len menu ma iny design Laughing dokonca aj cesky komentar je rovnako jak v 07 na hovno Very Happy
o tech komentatorech mi ani nemluv Very Happy:D:D
dam priklad: Very Happy
Hraju a vedu 4:3 oni odvalaj brankare a ja jim ujedu a dam gol do prazdny brany a komentatoři:toto byla paradni strela brankar nemel snaci ji chytit Very Happy:D a tovyhle kydy Very Happy
mne sa napr. stalo ze som vyhraval 3:0 a super mi dal na 3:1 a komentatori ze a zvysuje stav na 3:1 Laughing alebo aj ja som dal od vlastnej branky gol do brazdnej branky cize ziadny zazrak a komentatori ze To byl neskutecny gol Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.bwf.estranky.cz
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Online liga na nhl08 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Online liga na nhl08   Online liga na nhl08 - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 22, 2008 9:38 pm

chaser napsal:
Miky napsal:
chaser napsal:
Firebird napsal:
Frajer ...... Very Happy mna tie nhl už nudia stale je to otom istom dufam že 09 bude viac noviniek ale to som si myslel aj o 07 a 08 a bolo to iste ako 06.
tak 06 som hral iba demo a 07 a 08 su podla mna uplne rovnake len menu ma iny design Laughing dokonca aj cesky komentar je rovnako jak v 07 na hovno Very Happy
o tech komentatorech mi ani nemluv Very Happy:D:D
dam priklad: Very Happy
Hraju a vedu 4:3 oni odvalaj brankare a ja jim ujedu a dam gol do prazdny brany a komentatoři:toto byla paradni strela brankar nemel snaci ji chytit Very Happy:D a tovyhle kydy Very Happy
mne sa napr. stalo ze som vyhraval 3:0 a super mi dal na 3:1 a komentatori ze a zvysuje stav na 3:1 Laughing alebo aj ja som dal od vlastnej branky gol do brazdnej branky cize ziadny zazrak a komentatori ze To byl neskutecny gol Very Happy
jj Very Happy:D a nebo dicky Tento hrac ma nejtvrdší strelu v lize(pritom to rikaj u kazdyho hrace Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
chaser
Simply Phenomenal
Simply Phenomenal
chaser


Po?et p?ísp?vk? : 1954
Join date : 26. 04. 08
Age : 31
Location : Košice

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Online liga na nhl08 - Stránka 2 Left_bar_bleue10/10Online liga na nhl08 - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10/10)

Online liga na nhl08 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Online liga na nhl08   Online liga na nhl08 - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 22, 2008 10:43 pm

Miky napsal:
chaser napsal:
Miky napsal:
chaser napsal:
Firebird napsal:
Frajer ...... Very Happy mna tie nhl už nudia stale je to otom istom dufam že 09 bude viac noviniek ale to som si myslel aj o 07 a 08 a bolo to iste ako 06.
tak 06 som hral iba demo a 07 a 08 su podla mna uplne rovnake len menu ma iny design Laughing dokonca aj cesky komentar je rovnako jak v 07 na hovno Very Happy
o tech komentatorech mi ani nemluv Very Happy:D:D
dam priklad: Very Happy
Hraju a vedu 4:3 oni odvalaj brankare a ja jim ujedu a dam gol do prazdny brany a komentatoři:toto byla paradni strela brankar nemel snaci ji chytit Very Happy:D a tovyhle kydy Very Happy
mne sa napr. stalo ze som vyhraval 3:0 a super mi dal na 3:1 a komentatori ze a zvysuje stav na 3:1 Laughing alebo aj ja som dal od vlastnej branky gol do brazdnej branky cize ziadny zazrak a komentatori ze To byl neskutecny gol Very Happy
jj Very Happy:D a nebo dicky Tento hrac ma nejtvrdší strelu v lize(pritom to rikaj u kazdyho hrace Very Happy )
jj a to iste je aj s tym ze Tento chlap dava nejtvrdsi bodyceky v lize Laughing proste treba prepracovat cele NHL a aj komentar Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.bwf.estranky.cz
Sponsored content





Online liga na nhl08 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Online liga na nhl08   Online liga na nhl08 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Online liga na nhl08
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wrestling fun forum :: Ostatní :: Jiné-
Přejdi na: