Wrestling fun forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling fun forum

wwe - tna - roh - raw - smackdown
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  PartneřiPartneři  

 

 New humuslogo :-)

Goto down 
+4
The Undertaker
Miky
Srf
xXx619
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rayden
Moderátor
Moderátor
Rayden


Po?et p?ísp?vk? : 397
Join date : 06. 03. 08
Age : 33
Location : Kosice

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 3:55 pm

Goja napsal:
The Undertaker napsal:
New humuslogo :-) - Stránka 2 Newlog10

moj pokus, nesnažím se o náhradu loga, ale ukazuju svuj pokrok Very Happy Very Happy
docela se mi povedlo ne... champ
Jo docela pěkné kane
...az na tu Takerovu lebku to je celkom OK Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
New humuslogo :-) - Stránka 2 Left_bar_bleue99999/99999New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (99999/99999)

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 4:24 pm

Rayden napsal:
Goja napsal:
The Undertaker napsal:
New humuslogo :-) - Stránka 2 Newlog10

moj pokus, nesnažím se o náhradu loga, ale ukazuju svuj pokrok Very Happy Very Happy
docela se mi povedlo ne... champ
Jo docela pěkné kane
...az na tu Takerovu lebku to je celkom OK Very Happy
A ještě to tam chce logo TNA a wrestleri i z TNA a ROH popr.CZW Smile kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
New humuslogo :-) - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 4:28 pm

tak já jsem to dělal včera večer, a v tu dobu něco shánět, ještěš když sleduješ televizi...jinak na TNA tam máš kurta... Very Happy
ale ta "lebka" je možná trochu větší než by s eslušelo, ale tpo je z mého archívu... rabbit
jinak logo TNA tam je mezi kanem, a kurtem...je málo vidět, protože se mi ho nechtělo ořezat, tak aby tam nebyl vidět to černý pozadí...Smile
Návrat nahoru Goto down
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
New humuslogo :-) - Stránka 2 Left_bar_bleue99999/99999New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (99999/99999)

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 4:36 pm

The Undertaker napsal:
tak já jsem to dělal včera večer, a v tu dobu něco shánět, ještěš když sleduješ televizi...jinak na TNA tam máš kurta... Very Happy
ale ta "lebka" je možná trochu větší než by s eslušelo, ale tpo je z mého archívu... rabbit
jinak logo TNA tam je mezi kanem, a kurtem...je málo vidět, protože se mi ho nechtělo ořezat, tak aby tam nebyl vidět to černý pozadí...Smile
jo na Kurta sem zapoměl ale mohl tam byt misto neho třeba Samoa Joe Smile kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 4:38 pm

Jo je to pěkný,ale ten Kane mi příde takovej divnej...
Návrat nahoru Goto down
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
New humuslogo :-) - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 4:39 pm

Miky napsal:
Jo je to pěkný,ale ten Kane mi příde takovej divnej...
já jsem ho špatně zřezal, a on tam zustakl bílej okraj, tak jsem to chtěl umáznout, ale trochu víc jsem to vzal, tqak jsem dogumovával tak, aby nešlo poznat že mu chybí část tváře, a část ramene... Smile
Návrat nahoru Goto down
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
New humuslogo :-) - Stránka 2 Left_bar_bleue99999/99999New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (99999/99999)

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 4:40 pm

The Undertaker napsal:
Miky napsal:
Jo je to pěkný,ale ten Kane mi příde takovej divnej...
já jsem ho špatně zřezal, a on tam zustakl bílej okraj, tak jsem to chtěl umáznout, ale trochu víc jsem to vzal, tqak jsem dogumovával tak, aby nešlo poznat že mu chybí část tváře, a část ramene... Smile
A ještě si rýpnu Smile ,místo RAW jsi tam mohl dát TNA Smile kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
New humuslogo :-) - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 4:42 pm

a já tě setřu... lol!
TNA je mezi kanem a kurtem, je málo vidět...
Návrat nahoru Goto down
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
New humuslogo :-) - Stránka 2 Left_bar_bleue99999/99999New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (99999/99999)

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 4:44 pm

The Undertaker napsal:
a já tě setřu... lol!
TNA je mezi kanem a kurtem, je málo vidět...
Ale nechápu na co je tam RAW když je tam logo WWE Razz kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
New humuslogo :-) - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 4:48 pm

njn...chybička se vloudí, ale kdo by to neudělal , když se už jenom snažil něco najít...a třeba smacka jsem tam zapoměl dát uplně..-.
Návrat nahoru Goto down
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 5:07 pm

The Undertaker napsal:
njn...chybička se vloudí, ale kdo by to neudělal , když se už jenom snažil něco najít...a třeba smacka jsem tam zapoměl dát uplně..-.
No to je chyba... lol!
Návrat nahoru Goto down
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
New humuslogo :-) - Stránka 2 Left_bar_bleue99999/99999New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (99999/99999)

New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 5:10 pm

Miky napsal:
The Undertaker napsal:
njn...chybička se vloudí, ale kdo by to neudělal , když se už jenom snažil něco najít...a třeba smacka jsem tam zapoměl dát uplně..-.
No to je chyba... lol!
Pro mě ani ne... kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
Sponsored content





New humuslogo :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: New humuslogo :-)   New humuslogo :-) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
New humuslogo :-)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wrestling fun forum :: Ostatní :: Jiné-
Přejdi na: