Wrestling fun forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling fun forum

wwe - tna - roh - raw - smackdown
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  PartneřiPartneři  

 

 Undertaker

Goto down 
+9
Srf
Big Smoke
Miky
Goja
xXx619
Rusty
Firebird
-->Bš<--
The Undertaker
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Undertaker - Stránka 3 Left_bar_bleue1/1Undertaker - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1/1)

Undertaker - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:08 pm

I L@ve Petus napsal:
The Undertaker napsal:
no mě je jedno co tam píšou, ale protože tohle mělo být přivítání, a někteří mně nazvali hned "markem"...takže to není nejlepší vizitka o chování tohoto fora..!...no lepší než mně nazvat edgem...to bych si asi už fatk smazal učet...!...jinak když se jim líbí se hádat, tak ať se hádají...
...co tu pises o vizitke fora, co s tym ma forum ze som ti napisal ze si mark, zato si sa nemusel hned urazit... Rolling Eyes
sem se neurazil borče...jenom to nebylo zrovna nejlepší přivítání..
(ale zase na CZSK foru mně přivítali : "co wrestler, to lama"...)
Návrat nahoru Goto down
Rayden
Moderátor
Moderátor
Rayden


Po?et p?ísp?vk? : 397
Join date : 06. 03. 08
Age : 33
Location : Kosice

Undertaker - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:37 pm

The Undertaker napsal:
I L@ve Petus napsal:
The Undertaker napsal:
no mě je jedno co tam píšou, ale protože tohle mělo být přivítání, a někteří mně nazvali hned "markem"...takže to není nejlepší vizitka o chování tohoto fora..!...no lepší než mně nazvat edgem...to bych si asi už fatk smazal učet...!...jinak když se jim líbí se hádat, tak ať se hádají...
...co tu pises o vizitke fora, co s tym ma forum ze som ti napisal ze si mark, zato si sa nemusel hned urazit... Rolling Eyes
sem se neurazil borče...jenom to nebylo zrovna nejlepší přivítání..
(ale zase na CZSK foru mně přivítali : "co wrestler, to lama"...)
...ale je to pravda co wrestler to lama, ale pre WWE to staci
Návrat nahoru Goto down
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Undertaker - Stránka 3 Left_bar_bleue1/1Undertaker - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1/1)

Undertaker - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:40 pm

hele abych furt neříkal jakej je edge kkt, tak musím přiznat že má entrance písničku pěknou...!...ale Takerův Rollin, když byl bad ass je lepší... Smile
Návrat nahoru Goto down
Rayden
Moderátor
Moderátor
Rayden


Po?et p?ísp?vk? : 397
Join date : 06. 03. 08
Age : 33
Location : Kosice

Undertaker - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:45 pm

The Undertaker napsal:
hele abych furt neříkal jakej je edge kkt, tak musím přiznat že má entrance písničku pěknou...!...ale Takerův Rollin, když byl bad ass je lepší... Smile
...Rollin entrance sa mi pacila, ... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Undertaker - Stránka 3 Left_bar_bleue1/1Undertaker - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1/1)

Undertaker - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:50 pm

I L@ve Petus napsal:
The Undertaker napsal:
hele abych furt neříkal jakej je edge kkt, tak musím přiznat že má entrance písničku pěknou...!...ale Takerův Rollin, když byl bad ass je lepší... Smile
...Rollin entrance sa mi pacila, ...
no laepoň něco
Návrat nahoru Goto down
chaser
Simply Phenomenal
Simply Phenomenal
chaser


Po?et p?ísp?vk? : 1954
Join date : 26. 04. 08
Age : 31
Location : Košice

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Undertaker - Stránka 3 Left_bar_bleue10/10Undertaker - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/10)

Undertaker - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 30, 2008 4:08 pm

The Undertaker napsal:
I L@ve Petus napsal:
The Undertaker napsal:
hele abych furt neříkal jakej je edge kkt, tak musím přiznat že má entrance písničku pěknou...!...ale Takerův Rollin, když byl bad ass je lepší... Smile
...Rollin entrance sa mi pacila, ...
no laepoň něco
nechcem tu zase otvarat tuto diskusiu ale podla mna je momentalne urcite Edge lepsi wrestler jak Taker
Návrat nahoru Goto down
http://www.bwf.estranky.cz
legend of undertaker




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 02. 09. 09

Undertaker - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 3:35 pm

undertaker je nejlepsi a souhlasim s tema co rikaji,ze edge je nejvetsi sranec na svete a nejvetsi pííííííííííííííííííííííííííííííča Twisted Evil Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Undertaker - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Undertaker
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Royal Rumble 2008
» undertaker
» Undertaker
» Undertaker
» Undertaker

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wrestling fun forum :: Úvod :: Prědstav se-
Přejdi na: