Wrestling fun forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling fun forum

wwe - tna - roh - raw - smackdown
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  PartneřiPartneři  

 

 TNA IMPACT

Goto down 
+4
chaser
Miky
Srf
Rusty
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Big Smoke
Mickie
Mickie
Big Smoke


Po?et p?ísp?vk? : 486
Join date : 22. 12. 07
Age : 30

Wrestling
Hodnocení uživatele:
TNA IMPACT - Stránka 3 Left_bar_bleue1/1TNA IMPACT - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1/1)

TNA IMPACT - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TNA IMPACT   TNA IMPACT - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 11:36 am

Speedle305 napsal:
chalani odporucam vam kuknut si tento Impact,hlavne World X Cup Match,tam sa perfektne nakukate
na tomhle total nonstop action se mně nejvíce líbil asi zápas Team Japan vs Team TNA to byl super zápas krásá tolik temovejch chvatu to byla krása pohledět překvapilo mně to na jaké urovni to bylo pohoda sespekt
Návrat nahoru Goto down
Speedle305

Speedle305


Po?et p?ísp?vk? : 185
Join date : 11. 05. 08
Age : 32
Location : CSI Miami Crime Lab

TNA IMPACT - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TNA IMPACT   TNA IMPACT - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 12:57 pm

noo....tito wrestleri z japonska alebo indy sceny su najlepsi.....dufam,ze nabuduci tyzden sa objavi aj Team Mexico
Návrat nahoru Goto down
chaser
Simply Phenomenal
Simply Phenomenal
chaser


Po?et p?ísp?vk? : 1954
Join date : 26. 04. 08
Age : 31
Location : Košice

Wrestling
Hodnocení uživatele:
TNA IMPACT - Stránka 3 Left_bar_bleue10/10TNA IMPACT - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10/10)

TNA IMPACT - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TNA IMPACT   TNA IMPACT - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 9:30 pm

tak som konecne videl najnovsi Impact a musim povedat ze bol asi najlepsi za posledne obdobie vsetky zapasy sa mi pacili az na divas kde sa mi to pacilo z ineho hladiska nez wrestlingoveho Very Happy najviac sa mi pacil jednoznacne zapas Team Japan vs. Team TNA dufam ze dalsi Impact bude minimalne tak dobry ako tento Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.bwf.estranky.cz
Sponsored content





TNA IMPACT - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TNA IMPACT   TNA IMPACT - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
TNA IMPACT
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tna impact
» TNA Impact 20.12.2007

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wrestling fun forum :: Wrestling Forum :: TNA Diskuze-
Přejdi na: