Wrestling fun forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling fun forum

wwe - tna - roh - raw - smackdown
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  PartneřiPartneři  

 

 Co by jste chtěli za Název hodnocení

Goto down 
+10
Iverson
chaser
Firebird
The Undertaker
Rayden
Big Smoke
Goja
Srf
Shaf
Miky
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 10:02 pm

Kdyby se vám nelíbil tenhle název hodnocení co máte tak sem napište jaký by ste chtěli mít a náš Admin vám ho předělá Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Shaf
Muscle man
Muscle man
Shaf


Po?et p?ísp?vk? : 75
Join date : 11. 02. 08

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 10:11 pm

tak napr. 1.divak 2.fanusik 3.hrac 4.sampion 5.legenda to by se mi docela libilo
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 10:21 pm

ok beru na vědomí..
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
Shaf
Muscle man
Muscle man
Shaf


Po?et p?ísp?vk? : 75
Join date : 11. 02. 08

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 11:36 pm

jo ale vidim ze uz si udelal jiny hodnosti
Návrat nahoru Goto down
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 11:41 pm

Shaf napsal:
jo ale vidim ze uz si udelal jiny hodnosti
Čekáme na ostatní názory Wink
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 11:56 pm

Přesně tak pokud nekdo chce, můžu mu tam napsat neco originálního, co ho tzv. vystihuje. oko
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
Shaf
Muscle man
Muscle man
Shaf


Po?et p?ísp?vk? : 75
Join date : 11. 02. 08

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:00 am

Srf napsal:
Přesně tak pokud nekdo chce, můžu mu tam napsat neco originálního, co ho tzv. vystihuje. oko

mne bych mohl napsat byg flayer nebo neco takovyho lebo mne to docela vystihuje.Na zahrade mame postavenej ring (casto chodim do USA za rodinou a tuna je ring docela bezny zalezitost)a ja dobre skacu umim salto v pred i v zad a skoro vsechny reyove triky tak te pekne prosim dej tu neco takovyho...
Návrat nahoru Goto down
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:04 am

Shaf napsal:
Srf napsal:
Přesně tak pokud nekdo chce, můžu mu tam napsat neco originálního, co ho tzv. vystihuje. oko

mne bych mohl napsat byg flayer nebo neco takovyho lebo mne to docela vystihuje.Na zahrade mame postavenej ring (casto chodim do USA za rodinou a tuna je ring docela bezny zalezitost)a ja dobre skacu umim salto v pred i v zad a skoro vsechny reyove triky tak te pekne prosim dej tu neco takovyho...
Umíš 619? rey
Návrat nahoru Goto down
Shaf
Muscle man
Muscle man
Shaf


Po?et p?ísp?vk? : 75
Join date : 11. 02. 08

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:07 am

Miky napsal:
Shaf napsal:
Srf napsal:
Přesně tak pokud nekdo chce, můžu mu tam napsat neco originálního, co ho tzv. vystihuje. oko

mne bych mohl napsat byg flayer nebo neco takovyho lebo mne to docela vystihuje.Na zahrade mame postavenej ring (casto chodim do USA za rodinou a tuna je ring docela bezny zalezitost)a ja dobre skacu umim salto v pred i v zad a skoro vsechny reyove triky tak te pekne prosim dej tu neco takovyho...
Umíš 619? rey

jooooo vdyd to jsem vedel uz medz prvymi trikmi...ja jse o wwe zaujimam od 5 let...
Návrat nahoru Goto down
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:16 am

lol! Hele nechci se tě jáko dotknout,ale nekecáš nahodou?


Naposledy upravil dne Wed Feb 13, 2008 8:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shaf
Muscle man
Muscle man
Shaf


Po?et p?ísp?vk? : 75
Join date : 11. 02. 08

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:19 am

Miky napsal:
Shaf napsal:
Miky napsal:
Shaf napsal:
Srf napsal:
Přesně tak pokud nekdo chce, můžu mu tam napsat neco originálního, co ho tzv. vystihuje. oko

mne bych mohl napsat byg flayer nebo neco takovyho lebo mne to docela vystihuje.Na zahrade mame postavenej ring (casto chodim do USA za rodinou a tuna je ring docela bezny zalezitost)a ja dobre skacu umim salto v pred i v zad a skoro vsechny reyove triky tak te pekne prosim dej tu neco takovyho...
Umíš 619? rey

jooooo vdyd to jsem vedel uz medz prvymi trikmi...ja jse o wwe zaujimam od 5 let...
lol! Hele nechci se tě jáko dotknout,ale nekecáš nahodou?

ne mluvim cistu pravdu ale 619 jsem nevedel 5 letech jak si to myslis ja jsem se triky zacal ucit v 7 letech a 619 naucil v 8 letech
Návrat nahoru Goto down
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:20 am

Jesi co tady řikáš je pravda tak to teda smekám Twisted Evil


Naposledy upravil dne Wed Feb 13, 2008 8:33 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Shaf
Muscle man
Muscle man
Shaf


Po?et p?ísp?vk? : 75
Join date : 11. 02. 08

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:23 am

Miky napsal:
Shaf napsal:
Miky napsal:
Shaf napsal:
Miky napsal:
Shaf napsal:
Srf napsal:
Přesně tak pokud nekdo chce, můžu mu tam napsat neco originálního, co ho tzv. vystihuje. oko

mne bych mohl napsat byg flayer nebo neco takovyho lebo mne to docela vystihuje.Na zahrade mame postavenej ring (casto chodim do USA za rodinou a tuna je ring docela bezny zalezitost)a ja dobre skacu umim salto v pred i v zad a skoro vsechny reyove triky tak te pekne prosim dej tu neco takovyho...
Umíš 619? rey

jooooo vdyd to jsem vedel uz medz prvymi trikmi...ja jse o wwe zaujimam od 5 let...
lol! Hele nechci se tě jáko dotknout,ale nekecáš nahodou?

ne mluvim cistu pravdu ale 619 jsem nevedel 5 letech jak si to myslis ja jsem se triky zacal ucit v 7 letech a 619 naucil v 8 letech
Jesi co tady řikáš je pravda tak to teda smekám Twisted Evil

kdyz mi neveris tak ok nemusis to je tvy vec
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 8:30 pm

To se máš taky bych chtěl jezdit do USA. (Už nedávejte citaci díky je to neprěhledný)
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
Shaf
Muscle man
Muscle man
Shaf


Po?et p?ísp?vk? : 75
Join date : 11. 02. 08

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:03 pm

kdyz high flyer ma xXx tak ja bych chtel neco jako Muscle Man...
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 12:43 am

Hotovo, máš to pokud budeš chtít cokoliv změnit dej vědět do PM. oko
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
Shaf
Muscle man
Muscle man
Shaf


Po?et p?ísp?vk? : 75
Join date : 11. 02. 08

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 12:34 pm

ok dekuji ti
Návrat nahoru Goto down
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Co by jste chtěli za Název hodnocení Left_bar_bleue99999/99999Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty_bar_bleue  (99999/99999)

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 6:46 pm

Já bych chtěl poprosit o hodnost Big Red Machine,díky moc kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
Big Smoke
Mickie
Mickie
Big Smoke


Po?et p?ísp?vk? : 486
Join date : 22. 12. 07
Age : 30

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Co by jste chtěli za Název hodnocení Left_bar_bleue1/1Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty_bar_bleue  (1/1)

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 7:56 pm

já bych chtěl Deadman dík jocolor
Návrat nahoru Goto down
Rayden
Moderátor
Moderátor
Rayden


Po?et p?ísp?vk? : 397
Join date : 06. 03. 08
Age : 33
Location : Kosice

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 10:44 pm

ja by som chcel Attitude fan ..............thx
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 2:49 pm

Máte to hotový. ruka
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Co by jste chtěli za Název hodnocení Left_bar_bleue99999/99999Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty_bar_bleue  (99999/99999)

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 7:40 pm

Srf napsal:
Máte to hotový. ruka
Díky ti Smile kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 7:52 pm

Nemáte zač rádo se stalo. cheers
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Co by jste chtěli za Název hodnocení Left_bar_bleue1/1Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty_bar_bleue  (1/1)

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 11:16 am

Phenom
dik... Undertaker
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 7:36 pm

Tvoje přání jest mi rozkazem.
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
Sponsored content





Co by jste chtěli za Název hodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co by jste chtěli za Název hodnocení   Co by jste chtěli za Název hodnocení Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co by jste chtěli za Název hodnocení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wrestling fun forum :: Ostatní :: Jiné-
Přejdi na: