Wrestling fun forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling fun forum

wwe - tna - roh - raw - smackdown
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  PartneřiPartneři  

 

 Koho nemáte rádi?

Goto down 
+20
KANE 555
DIABLO.SHAQ
Speedle305
pista
IchHabeWWE
KingSpade
chaser
The Undertaker
Eddie Guerrero
Goja
TuKaNkA
Rayden
Fixer
Samoa Joe
-->Bš<--
xXx619
Firebird
Srf
Big Smoke
Miky
24 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:26 pm

Já teda nemám rád Edgeho a nemusim The Great Khaliho
Návrat nahoru Goto down
Big Smoke
Mickie
Mickie
Big Smoke


Po?et p?ísp?vk? : 486
Join date : 22. 12. 07
Age : 30

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Koho nemáte rádi? Left_bar_bleue1/1Koho nemáte rádi? Empty_bar_bleue  (1/1)

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 12:19 am

u mně Edge,Randy Orton,MVP,Mark Henry a ti Major Brothers potom jak se spojily s Edge Mad
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 12:30 am

No já nesnášim Boogeymana a nemám rád Edge a Domino.
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
Firebird
Paranormal Phenomen
Paranormal Phenomen
Firebird


Po?et p?ísp?vk? : 457
Join date : 03. 01. 08
Age : 32
Location : Povazska bystrica

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 9:43 pm

batista,edge, a taker aj ked je legenda
Návrat nahoru Goto down
http://www.paranormalzone.estranky.cz
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 10:49 pm

hardy-450 splash napsal:
batista,edge, a taker aj ked je legenda
Proc nemas rad Takera?
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:03 am

Já osobně, mám rád víc Takera než Batistu.
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
Firebird
Paranormal Phenomen
Paranormal Phenomen
Firebird


Po?et p?ísp?vk? : 457
Join date : 03. 01. 08
Age : 32
Location : Povazska bystrica

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:47 am

Miky napsal:
hardy-450 splash napsal:
batista,edge, a taker aj ked je legenda
Proc nemas rad Takera?

lebo vdzycky vsekto vyhraval a to ma sralo
Návrat nahoru Goto down
http://www.paranormalzone.estranky.cz
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:17 am

No jo museli z někoho udělat Star Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
Big Smoke
Mickie
Mickie
Big Smoke


Po?et p?ísp?vk? : 486
Join date : 22. 12. 07
Age : 30

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Koho nemáte rádi? Left_bar_bleue1/1Koho nemáte rádi? Empty_bar_bleue  (1/1)

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 9:55 am

Firebird napsal:
batista,edge, a taker aj ked je legenda
víš že je to wrestlingoví hřích uš se nesmíš nikdy koukat na wrestling ..... ne joke Very Happy z batisty taky udělali hvězdu z mysteria taky atd.....
Návrat nahoru Goto down
xXx619
Big flyer
Big flyer
xXx619


Po?et p?ísp?vk? : 162
Join date : 04. 02. 08
Age : 31
Location : Jirkov

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 1:04 am

nemám rád: Finlay,Great Khali, Viscera...
Návrat nahoru Goto down
-->B<o>š<--
The Eternal Phenom
The Eternal Phenom
-->B<o>š<--


Po?et p?ísp?vk? : 218
Join date : 05. 02. 08
Age : 31
Location : Jablonec nad Nisou

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 9:32 pm

John Cena,Batista,Great Khali,Big Daddy V,JBL,Snitsky,Hornswoggle,Mark Henry.A trochu Orton a Edge
Návrat nahoru Goto down
Samoa Joe
Nový člen
Nový člen
Samoa Joe


Po?et p?ísp?vk? : 25
Join date : 09. 03. 08

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 1:15 am

Goldberg,Batista,Jeff Hardy,HHH,Great Khali,Taker (respektuju ho,jako legendu.Ale od roku 2006 ho nemám rád)
Návrat nahoru Goto down
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 1:33 pm

Samoa Joe napsal:
Goldberg,Batista,Jeff Hardy,HHH,Great Khali,Taker (respektuju ho,jako legendu.Ale od roku 2006 ho nemám rád)
Proč Jeff Question
Návrat nahoru Goto down
Samoa Joe
Nový člen
Nový člen
Samoa Joe


Po?et p?ísp?vk? : 25
Join date : 09. 03. 08

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 3:01 pm

Miky napsal:
Samoa Joe napsal:
Goldberg,Batista,Jeff Hardy,HHH,Great Khali,Taker (respektuju ho,jako legendu.Ale od roku 2006 ho nemám rád)
Proč Jeff Question
Nemám ho rád.Je to velmi průměrnej wrestler a to co předvádí v ringu je slabota.Swanton dělá dobře,to jo,ale to je tak všechno.Lidi ho maj rádi,že občas udělá nějakej bláznivější skok nebo tak,ale to z něj nedělá dobrého wrestlera.
Za vše svědčí Jeffovo výstup v ROH.Tam se rosekal jen při entrance Laughing a navíc podla hroznej výkon,že ho fanoušci vybučeli.
Na vrcholu kariéry byl v TNA.
Návrat nahoru Goto down
Fixer
Nový člen
Nový člen
Fixer


Po?et p?ísp?vk? : 33
Join date : 25. 02. 08

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 3:02 pm

hlavne BATISTA a Jeff...pak Cena, Triple H, Golberg, Undertaker (jeho soucasny gimick) a Khali
Návrat nahoru Goto down
Samoa Joe
Nový člen
Nový člen
Samoa Joe


Po?et p?ísp?vk? : 25
Join date : 09. 03. 08

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 3:04 pm

Fixer napsal:
hlavne BATISTA a Jeff...pak Cena, Triple H, Golberg, Undertaker (jeho soucasny gimick) a Khali
Jo,koukám,že máš podobný názor jako já.Ze všemi bych souhlasil Very Happy až na Cenu trochu.Nějak extra ho nemusim,ale ani mi moc nevadí.Akorát mě štvou ty strašně dlouho title runy,co měl.
Návrat nahoru Goto down
Fixer
Nový člen
Nový člen
Fixer


Po?et p?ísp?vk? : 33
Join date : 25. 02. 08

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 3:08 pm

Samoa Joe napsal:
Fixer napsal:
hlavne BATISTA a Jeff...pak Cena, Triple H, Golberg, Undertaker (jeho soucasny gimick) a Khali
Jo,koukám,že máš podobný názor jako já.Ze všemi bych souhlasil Very Happy až na Cenu trochu.Nějak extra ho nemusim,ale ani mi moc nevadí.Akorát mě štvou ty strašně dlouho title runy,co měl.
No jo...ja ho nemam rad hlavne kvuli tem runum...a to jak vyhral RR...byl to sice od WWE chytry krok, ale nepride mi to fer...dokonce sem se pristihl jak sem si pral aby RR vyhral triple H nebo BATISTA Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Samoa Joe
Nový člen
Nový člen
Samoa Joe


Po?et p?ísp?vk? : 25
Join date : 09. 03. 08

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 3:15 pm

Fixer napsal:
Samoa Joe napsal:
Fixer napsal:
hlavne BATISTA a Jeff...pak Cena, Triple H, Golberg, Undertaker (jeho soucasny gimick) a Khali
Jo,koukám,že máš podobný názor jako já.Ze všemi bych souhlasil Very Happy až na Cenu trochu.Nějak extra ho nemusim,ale ani mi moc nevadí.Akorát mě štvou ty strašně dlouho title runy,co měl.
No jo...ja ho nemam rad hlavne kvuli tem runum...a to jak vyhral RR...byl to sice od WWE chytry krok, ale nepride mi to fer...dokonce sem se pristihl jak sem si pral aby RR vyhral triple H nebo BATISTA Very Happy
No to byl pro mě šok,ale když sem viděl,kdo tam zůstal,tak sem to určo přál nejvíc Cenovi.
HHH a hlavně Batistu nemám rád ještě víc,takže tam nebylo moc na výběr.
Návrat nahoru Goto down
Rayden
Moderátor
Moderátor
Rayden


Po?et p?ísp?vk? : 397
Join date : 06. 03. 08
Age : 33
Location : Kosice

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 10:46 pm

Rey619.worldlife napsal:
u mně Edge,Randy Orton,MVP,Mark Henry a ti Major Brothers potom jak se spojily s Edge Mad
Ako sa pozeram tak nemas rad heel wrestlerov......ktomu sa radsej nevyjadrujem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rayden
Moderátor
Moderátor
Rayden


Po?et p?ísp?vk? : 397
Join date : 06. 03. 08
Age : 33
Location : Kosice

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 11:09 pm

Co sa tyka tych ktorych nemam rad tak:
1. Jeff Hardy - pripada mi ako posledna troska ktora sa nevie udrzat na nohach, niekto tu pisal ze na vrchole formy bol v TNA, ja si myslim ze okolo roku 2000 vtedy som ho mal strasne rad ako wrestlera v TT s Mattom, teraz ako single sa mi vobec nepaci, proste na to nema ale ma velky pop u divakov takze je vedenim presadzovany a je mozne ze ziska hlavni titul Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
2. Batista, dalsie presadzovane drrevo ktore v ringu dokopy nic nepredvedie a ma asi najhorsi spear aky som u koho videl a pri mikrofone je otrasny
3. John Superman Cena - necharizmaticky, s blbym finisherom, najmä u malych deti velmi oblubeny ....ved oni z toho vyrastu, takisto otrasny pri mikrofone, a co je najhorsie prekonal Sammartinov rekord v drzani titulu co si vobec nezasluzil ale politika WWE nepusti Very Happy
4. HHH tak ten mi lezie na nervy poslednou dobou, niekedy v minulom tisicroci som ho mal rad ale teraz ho fakt nemusim najmä preto ze ma velku moc vo WWE a okrem toho ze sa vsade pcha a presadzuje seba sameho presadzuje aj svojich drevenych kamaratov- cislo 2 a 3
To je moja favorizovana 4 potom su taky ako Khali, ktoreho ani za wrestlera nepovazujem, u nho som nevidel ani jeden pozeratelni zapas a taky sa ani neda urobit, potom mali debilny zeleny bastard ktoreho musia pchat vsade kde sa da a je to trapne, dalej nepisem bo len nervy chitam Very Happy
Návrat nahoru Goto down
TuKaNkA

TuKaNkA


Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 24. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Koho nemáte rádi? Left_bar_bleue1/1Koho nemáte rádi? Empty_bar_bleue  (1/1)

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 6:02 pm

no tak ja nemusim Edge,MVP,Finlay
Návrat nahoru Goto down
Big Smoke
Mickie
Mickie
Big Smoke


Po?et p?ísp?vk? : 486
Join date : 22. 12. 07
Age : 30

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Koho nemáte rádi? Left_bar_bleue1/1Koho nemáte rádi? Empty_bar_bleue  (1/1)

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 2:54 pm

I L@ve Petus napsal:
Rey619.worldlife napsal:
u mně Edge,Randy Orton,MVP,Mark Henry a ti Major Brothers potom jak se spojily s Edge Mad
Ako sa pozeram tak nemas rad heel wrestlerov......ktomu sa radsej nevyjadrujem Very Happy
no jo já sem heel wrestleri nikdy nák moc nemusím ale začíná se my trochu líbit Randy Orton jeho styl je dobrej a někdy se u jeho zápasech nenudím
Návrat nahoru Goto down
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Koho nemáte rádi? Left_bar_bleue99999/99999Koho nemáte rádi? Empty_bar_bleue  (99999/99999)

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 3:55 pm

Já nemám rád:JOHNA CENU,BATISTU,Great Khaliho,Goldberga
4Samoa Joe:No já si nemyslím že Jeff je průměrný wrestler ale všichni ho až moc žerou kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
Firebird
Paranormal Phenomen
Paranormal Phenomen
Firebird


Po?et p?ísp?vk? : 457
Join date : 03. 01. 08
Age : 32
Location : Povazska bystrica

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 5:04 pm

Goja19 napsal:
Já nemám rád:JOHNA CENU,BATISTU,Great Khaliho,Goldberga
4Samoa Joe:No já si nemyslím že Jeff je průměrný wrestler ale všichni ho až moc žerou kane

Jeff može byt aj dobry wrestler ale nesnažisa a kašle na to.Taky 450 splash a phoenix splash už nerobi od roku 2000
Návrat nahoru Goto down
http://www.paranormalzone.estranky.cz
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Koho nemáte rádi? Left_bar_bleue99999/99999Koho nemáte rádi? Empty_bar_bleue  (99999/99999)

Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 5:16 pm

Firebird napsal:
Goja19 napsal:
Já nemám rád:JOHNA CENU,BATISTU,Great Khaliho,Goldberga
4Samoa Joe:No já si nemyslím že Jeff je průměrný wrestler ale všichni ho až moc žerou kane

Jeff može byt aj dobry wrestler ale nesnažisa a kašle na to.Taky 450 splash a phoenix splash už nerobi od roku 2000
No ale já si myslím že o hodně lepší wrestling byl právě před tím rokem 2000/1 od nového tisiciletí těch památných matchů bylo už méně a s toho vyplývá i předvedené chvaty.Třeba v WWE jásáš když vidíš na weekly alespon moonsault Smile kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
Sponsored content





Koho nemáte rádi? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho nemáte rádi?   Koho nemáte rádi? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Koho nemáte rádi?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wrestling fun forum :: Wrestling Forum :: Ankety-
Přejdi na: