Wrestling fun forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling fun forum

wwe - tna - roh - raw - smackdown
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  PartneřiPartneři  

 

 Undertaker

Goto down 
+15
Rayden
Big Smoke
The Undertaker
Goja
Fighty Mighty
Rusty
xXx619
-->Bš<--
Miky
Firebird
Antonio
Stone Cold
Srf
BATISTA
hruskyL
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rusty
Undisputed Jericholic
Undisputed Jericholic



Po?et p?ísp?vk? : 45
Join date : 18. 02. 08
Age : 31

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 10:00 pm

Mno tak Taker at de do duchodu nebo at dela nakyho manazera jeho zapasi sou furt stejny uz to neni co to byvalo ten jeho novej finisher triangle lock nebo jak je hroznej zas nevěděly co vymyslet tak mu přidělej submit a udělaj okolo toho vyrvál v podobě že kdykoliv ho nasadí tak všichni začnou krvácet Rolling Eyes podle mě je čas přenechat místo mladším borcům afro
Návrat nahoru Goto down
Fighty Mighty
Nový člen
Nový člen
Fighty Mighty


Po?et p?ísp?vk? : 105
Join date : 22. 01. 08

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 10:20 am

Mám Takera rád, nemám nic proti němu. monkey
Návrat nahoru Goto down
-->B<o>š<--
The Eternal Phenom
The Eternal Phenom
-->B<o>š<--


Po?et p?ísp?vk? : 218
Join date : 05. 02. 08
Age : 31
Location : Jablonec nad Nisou

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 9:49 pm

Rusty napsal:
Mno tak Taker at de do duchodu nebo at dela nakyho manazera jeho zapasi sou furt stejny uz to neni co to byvalo ten jeho novej finisher triangle lock nebo jak je hroznej zas nevěděly co vymyslet tak mu přidělej submit a udělaj okolo toho vyrvál v podobě že kdykoliv ho nasadí tak všichni začnou krvácet Rolling Eyes podle mě je čas přenechat místo mladším borcům afro

To si neměl!! lol! lol! jediný v čem máš pravdu je ten submit
Návrat nahoru Goto down
Rusty
Undisputed Jericholic
Undisputed Jericholic



Po?et p?ísp?vk? : 45
Join date : 18. 02. 08
Age : 31

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 9:54 pm

BošTaker napsal:
Rusty napsal:
Mno tak Taker at de do duchodu nebo at dela nakyho manazera jeho zapasi sou furt stejny uz to neni co to byvalo ten jeho novej finisher triangle lock nebo jak je hroznej zas nevěděly co vymyslet tak mu přidělej submit a udělaj okolo toho vyrvál v podobě že kdykoliv ho nasadí tak všichni začnou krvácet Rolling Eyes podle mě je čas přenechat místo mladším borcům afro

To si neměl!! lol! lol! jediný v čem máš pravdu je ten submit
lol! lol! Já sem čekal až si toho všimneš Laughing
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 11:06 pm

Uplně mě to bilo do očí.. oko oko Taker do duchodu doufám nepůjde.
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
xXx619
Big flyer
Big flyer
xXx619


Po?et p?ísp?vk? : 162
Join date : 04. 02. 08
Age : 31
Location : Jirkov

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 3:55 pm

Srf napsal:
Uplně mě to bilo do očí.. oko oko Taker do duchodu doufám nepůjde.

prý to neplánuje !
budoucnost má už jistou...pořídil si firmu takže money se sypou alien alien alien
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:54 pm

to jo peněz má už tak dost a co má za firmu?? kick your ass
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
xXx619
Big flyer
Big flyer
xXx619


Po?et p?ísp?vk? : 162
Join date : 04. 02. 08
Age : 31
Location : Jirkov

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:10 pm

Srf napsal:
to jo peněz má už tak dost a co má za firmu?? kick your ass

to nevim... Mad
Návrat nahoru Goto down
Goja
Instant Classic
Instant Classic
Goja


Po?et p?ísp?vk? : 725
Join date : 17. 03. 08
Age : 30
Location : Napajedla

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Undertaker - Stránka 2 Left_bar_bleue99999/99999Undertaker - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (99999/99999)

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 10:25 pm

Noo ted ho nemusím ale měl jsem ho rád když byl American Bad Ass,ted nestojí za nic a má gimmick který se k titulu vůbec nehodí kane
Návrat nahoru Goto down
http://wrestling.forumv.biz
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 10:58 pm

To je věc názoru no...
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Undertaker - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Undertaker - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 9:24 pm

Podle mně je underuv gimmick dead men jeden z nejlepších. Lepší než bad ass nebo než ty jeho předchozí (phenix atd...) TěĎka se mi líbí nejvíc. A ten jeho submision hold GOGOPLATA je docela good...i old school není špatnej...tenhle je muj nej wrestler
Návrat nahoru Goto down
Firebird
Paranormal Phenomen
Paranormal Phenomen
Firebird


Po?et p?ísp?vk? : 457
Join date : 03. 01. 08
Age : 32
Location : Povazska bystrica

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 10:10 pm

gogoplata sa mi vobec nepači
Návrat nahoru Goto down
http://www.paranormalzone.estranky.cz
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Undertaker - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Undertaker - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 11:58 am

no mně se zasejc nepáčí třeba vise grip (Khali) nebo ten Daddyho. Ale gogoplata je dobrej hold. Ale under je zase nejelšpí v normální rubačce. Ono se neříká "best striker over" jen tak pro nc za nic. On je v tom fakt dobrej. Něco dělá zbytečně, třeba Ols school, která se mu často nepovede, nebo chokeslam, kterej dělá hodně wrestlerů, ale jeho výhoda je že hodně vydrží. Doufám že do duchodu neodejde brzo, a že bude mít ještě hodně zápasů. Je mu něco přes 40, 43 myslím, takže je ještě na duchod mladej
boxer 4eva Smile
Návrat nahoru Goto down
Big Smoke
Mickie
Mickie
Big Smoke


Po?et p?ísp?vk? : 486
Join date : 22. 12. 07
Age : 30

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Undertaker - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Undertaker - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 12:46 pm

no tak undertaker co k tomu říct = Old Scholl , Legenda , Good Wrestler

a ta gogoplata se mně líbí ale přestává mně bavit jak každej zápas končí krvý ale osobně i kdybi byl heel tak bych ho měl rád i lidi by ho měli rádi prostě LEGENDA jak se patří
Návrat nahoru Goto down
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Undertaker - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Undertaker - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 2:03 pm

no ono to těďkom často končí krví...i když tohle moc vada není, spíš bych to bral jako "spestření" Taky se mi nelíbí že dělá často třo svoje "old school" když to udělá 1-2x za zápas, tak to by ještě šlo, ale on tam strká snad každýho a furt. A taky se mu to mockrát nepovede. I když na jeho věk je ještě docela čilej a jak jsem už říkal tak hodně vydrží!
btw nemohl by nějákej dobrej admi dát smile undera?
Návrat nahoru Goto down
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 7:54 pm

The Undertaker napsal:
no ono to těďkom často končí krví...i když tohle moc vada není, spíš bych to bral jako "spestření" Taky se mi nelíbí že dělá často třo svoje "old school" když to udělá 1-2x za zápas, tak to by ještě šlo, ale on tam strká snad každýho a furt. A taky se mu to mockrát nepovede. I když na jeho věk je ještě docela čilej a jak jsem už říkal tak hodně vydrží!
btw nemohl by nějákej dobrej admi dát smile undera?
Ono se to blbě hledá ti smajlíci a ti wrestlingoví 2x hůř,ale zkusim nějakýho sehnat Wink
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 10:25 pm

Jo já bych nejraději dal smajly všech jenže kde je sehnat???
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
Miky
Moderátor
Moderátor
Miky


Po?et p?ísp?vk? : 1448
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 11:16 pm

Srf napsal:
Jo já bych nejraději dal smajly všech jenže kde je sehnat???
No právě...
Návrat nahoru Goto down
Rayden
Moderátor
Moderátor
Rayden


Po?et p?ísp?vk? : 397
Join date : 06. 03. 08
Age : 33
Location : Kosice

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 1:33 pm

RESPECT BY ALL.......... moj najoblubenejsi wrestler, v ringu priemerny ale aj tak som sa vzdy dokazal pozerat na jeho zapasy, takmer s kazdym superom dokazal urobit pozeratelny zapas, jeho feudy s Kaneom, HHH, Austinom, Ministry vs Corporation a Corporation Ministry vs Union...ked bol Taker heel bolo to super, HIAC v 97 proti HBK... najlepsi HIAC zo vsetkych a k jeho momnetalnemu gimmicku sa fakt titul nehodi a ty co tvrdite ze je najlepsi wrestler tak to urcite nieje ....... sespekt
Návrat nahoru Goto down
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Undertaker - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Undertaker - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 2:46 pm

I L@ve Petus napsal:
RESPECT BY ALL..........ty co tvrdite ze je najlepsi wrestler tak to urcite nieje
Nikdo netvrdí že je nejlepší...já si nevýbírám wrestlery co jsou nejlepší...nwm jak ty, ale když jsou jeho zápasy dívatelný, tak se mi líbí jeho !!SOUČASNÝ!! gimmick...podle mně je nejlepší, akorát je dlouhej...
Návrat nahoru Goto down
-->B<o>š<--
The Eternal Phenom
The Eternal Phenom
-->B<o>š<--


Po?et p?ísp?vk? : 218
Join date : 05. 02. 08
Age : 31
Location : Jablonec nad Nisou

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 4:27 pm

Já se vyjádřím k tomu gimmicku on bad ass i deadman mají každý nějaké plus.Bad ass se mi líbilo že byl víc u mikráku a u deadman se mi zas líbí jeho entrance.A bylo by skvělý kdyby ste sehnali třeba jeho znak to těčko to bych byl šťastnej.
Návrat nahoru Goto down
Srf
Forum Admin
Forum Admin
Srf


Po?et p?ísp?vk? : 818
Join date : 27. 11. 07
Age : 32

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 9:15 pm

No pokud nějaký najdu tak ho sem dám, pokud někde nějaký uvidíš i ty nebo kdokoliv cokoliv tak mi napište rád to sem hodim jako smile. danger
Návrat nahoru Goto down
https://wrestling.forumczech.com
Rayden
Moderátor
Moderátor
Rayden


Po?et p?ísp?vk? : 397
Join date : 06. 03. 08
Age : 33
Location : Kosice

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 10:36 pm

The Undertaker napsal:
I L@ve Petus napsal:
RESPECT BY ALL..........ty co tvrdite ze je najlepsi wrestler tak to urcite nieje
Nikdo netvrdí že je nejlepší...já si nevýbírám wrestlery co jsou nejlepší...nwm jak ty, ale když jsou jeho zápasy dívatelný, tak se mi líbí jeho !!SOUČASNÝ!! gimmick...podle mně je nejlepší, akorát je dlouhej...
...... precitaj si prvy prispevok v tomto topicu..... podla teba najlepsi gimmick podla mna nie...vec nazoru...co sa ti na nom tak velmi paci??
Návrat nahoru Goto down
The Undertaker
Phenom
Phenom
The Undertaker


Po?et p?ísp?vk? : 208
Join date : 11. 02. 08

Wrestling
Hodnocení uživatele:
Undertaker - Stránka 2 Left_bar_bleue1/1Undertaker - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1/1)

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 10:40 am

mně se páčí ten entrance. Jak si tam pomalu kráčí...přide k turnbucklu, zvedá ruce, světla se rozsvítí...vejde do ringu...shodí plášť...sindá si klobouk(a jak pěkně)...
Návrat nahoru Goto down
Rayden
Moderátor
Moderátor
Rayden


Po?et p?ísp?vk? : 397
Join date : 06. 03. 08
Age : 33
Location : Kosice

Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 6:26 pm

The Undertaker napsal:
mně se páčí ten entrance. Jak si tam pomalu kráčí...přide k turnbucklu, zvedá ruce, světla se rozsvítí...vejde do ringu...shodí plášť...sindá si klobouk(a jak pěkně)...
..... to sa mi pacilo na zaciatku, teraz je to nudne a otrepane .....a to koli tomu sa ti paci jeho gimmick??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Undertaker - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Undertaker   Undertaker - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Undertaker
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Undertaker
» Undertaker
» The Undertaker
» The Undertaker
» Undertaker 16:0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wrestling fun forum :: Wrestling Forum :: Wrestleři-
Přejdi na: